מנעולן כספות

חברת מנעולנות כספות מובילה במרכז קבעה סטנדרט לבדיקת כספות לעמידות בפני פריצות. ההערכה שניתנה על ידי מעבדת התקנים מגדירה עד כמה כספת חסינת פריצה וקובעת בדיקה שבה איש מקצוע מנסה לפרוץ את הכספת באמצעות מגוון כלים שונים.

בעוד שכספות ממגנות אש רבות מסווגות כגניבות ואף מקבלות הסמכת (אבטחה למגורים), הערכה זו מאשרת כי לכספת יש מנעול והוא יכול לעמוד בפני חדירה של עד 1.5 מטר ומעלה. כספות מדורגות  תקן אש מדורגות על ידי מומחי אבטחה עולמיים,לאחסון כלי נשק .מעבדת המומחים מספקת הערכה של עמידות והגנה בפני פריצה של כספת, בה בודק אותה מנעולן מומחה על ידי ניסיון פריצת הכספת למשך 5 דקות בעזרת מגוון כלים.

הבדיקה הנפוצה ביותר לבקרת חדירה היא הדופן הראשית, וכיום ישנם כמה סוגים שונים של בדיקות לבדיקות מסוג אבטחה זו. מגדיר את רמת החסינות לאש  ואילו הבדיקה השנייה מאשר מגוון מחסומי פריצה.

זו בעיקר הערכה של כספות עמידות בפני פריצות על סמך מבחני ביצועים, אך לעיתים הערכה זו ניתנת. על סמך הסמכה למגוון חסמי חדירה וסיווג מחמיר. אין הבדל בין כספת המסומנת בדרגה 1 לבין הסמכת ה- 2. לא כל כספות בשוק מדורגות ויש מגוון רחב של סוגי כספות, בין אם מסומנים ב- -1 או מוסמכים II.

כדי להבטיח את איכות הכספות, מייצרים אותן ומסווגים אותם ברמת המיגון ומאושרות על ידי רשויות ההסמכה המובילות בעולם, כספות מאושרות על ידי מעבדות מורשות מופעלות בארצות הברית ומיוצגות על ידי אחת מיצרניות הכספות הגדולות והמוערכות ביותר בצפון אמריקה. זה פתרון מושלם – למי שמחפש את ההגנה הטובה ביותר נגד פריצה.

היו חכמים והשקיעו במערכת אבטחה חכמה המותקנת על ידי מתקיני כספות מורשים, כגון מערכת אזעקת פריצה. השקיעו בביטחון והגנה אמיתיים על ידי השקעה במלכודות לכספות, מצלמות מעקב ומנעולים חכמים.

אם ברצונכם להגן על כספכם או על מסמכים חשובים, עליכם לקנות כספת אש המוגנת היטב לשעתיים ומעוגנת לרצפת בטון עם ברגי גמבו שפורץ כספות מומחה מתקין. מי שרוצה הגנה מפני פריצה והגנה מפני אש צריך לשים לב למערכת הגנה מפני אש מאובטחת ביותר. אם אתה מחפש כספת אש עם הגנה מפני אש ומיגון אש, אין ברירה טובה יותר.

אם אתם מחפשים כספת חסינת פריצה, עליכם לבחור בכספת הבנויה בסטנדרטים נמוכים יותר, שכן סביר יותר להניח שהיא בחדר שכבר מאובטח מאוד. אם אתם מחפשים כספת עם הגנה מפני פריצה ומוודאים שלא ניתן להזיז אותה או לגנוב אותה, כדאי שתחשבו על אלו שאינם ניידים, ואם הם ניידים, לא יוכלו להזיז ולגנוב כל כך בקלות. אם אתם מחפשים כספת לפריצה והגנה, אך רוצים לוודא שהיא לא זזה או שאינה ניתנת להזזה וגניבה בקלות, עליכם לזכור כי מכשירים שאינם ניידים נחשבים לניידים ולא קלים להובלה.

בחירת כספת לאחר בדיקת פריצה במכון תקנים היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שתקבל את ההגנה הדרושה. מבחר הכספות של יצרנים ידועים מבטיח לכם ליהנות מכספת בטוחה בצורת קופסא. בחר תמיד כספת שנבדקה ואושרה באופן עצמאי על מנת להבטיח את רמת הבטיחות וההגנה הגבוהה ביותר.

כאן בארץ ישנם ארגוני בדיקות רבים שיש להם הסמכה לכספות במשך שנים רבות. מכונים הבודקים ומאשרים מוצרים בטוחים ואמינים, והן מאושרות על ידי ארגוני בדיקות מוסמכים אחרים שבדקו את הכספת בעצמם.

רוב הפריצות לבתים מתרחשות במהלך היום בו רוב האנשים בדרך לעבודה או לבית הספר ", . לדברי המומחים, פורצים מחפשים יעד קל ולמרות שזה עשוי להיראות כמו אירוע אקראי, נדרש תהליך בחירה כאשר מתרחשת פריצה לבית. לעתים קרובות יכול לקחת בין שעה ל -שמונה שעות לפורץ כספות מקצועי לחדור לכספת שלך  באופן חוקי ותקני, אך רק אם יש לו את הידע והכלים הנכונים.

בהתמודדות עם פריצות – כספות מוערכות – עלויות, ביטוח ועמידה צפויים להיות הגורמים העיקריים העומדים מאחורי הדרישה. יש חברות שימכרו לך כספת זולה שקל לפרוץ ואינה מגנה על חפצי הערך שלך מפני שריפה או נזק, אך הם יגידו כי הגנה טובה יותר מכלום. השילוב של אש ופריצה לכספת הוא מה שהלקוח דורש.

אתר זה נבנה ומקודם על ידי אייל שירותי פריצה ומנעולנות
דילוג לתוכן
לחץ לחיוגוואטסאפ