מנעולן רכב מוסמך

מנעולן רכב

כשרוב הגנבים חושבים על פריצה, הם חושבים לפרוץ לבית או לבניין מסויים כדי לגנוב משהו. קורבן הפריצה הוא קורבן של שוד הכרוך בגנבת פריטים  כל שהם.

במכונית, הגנב לא יודע אם ברכב יש כפתור אזעקה או לא, הוא ניגש ומנסה לפרוץ למכונית. הגנב עובר מרכב לרכב ומסתכל על כל מכונית כדי לקבוע אם זה מה שחיפש. ברגע שהוא יראה כי לא מותקנת שום אזעקה ברכב, הוא בטוח ינסה לפרוץ את אותו רכב. המאמץ לפרק את מערך המיגון והאזעקה קשה מידי עבור השודד הממוצע, ולכן הוא פונה לבית או לרכב אחר לעבודתו.

מערכת האזעקה היא אזור מאובטח, אתה יכול לזהות את הגנב מהסרטון אם הוא מנסה לפרוץ לדירה או לרכב. רוב הגנבים מסתכלים על מכונית לפני שהם פורצים, אך אם הם רואים קושי ממנה, הם נוסעים למיקום הבא.

עיין בשלוש הקטגוריות העיקריות שפורצים מחפשים לפרוץ. מכונות מטבעות: מקומות אלו מהווים יעד קל לפורצים, אך גם יעד טוב לפורצים לרכבים.

אם האדם מתכוון לבצע את הפשע המדובר על ידי פריצתו לבניין, רוב המדינות רואות בכך פריצה מדרגה ראשונה בחומרת הענישה. עם זאת,  אם התביעה יכולה להוכיח שפרצו לרכב שלך והיה לך חשד סביר שהוא מתכוון לבצע עבירת גניבה ברגע שהוא ברכב או הדירה, עורך הדין יוכל לנהל משא ומתן לעסקה להפחתת האישום ל" פריצה "של" התעסקות ברכב. " זו עבירה עבירה שדינה עד 10 שנות מאסר וקנס של 10,000 שח.

אם יש לך שביל הגישה והגנב מתקרב לקחת את המכונית שלך ואתה לא אוהב את מה שהוא עושה, אתה יכול להשתמש בחניה שלך במקום לחנות בשביל כי זה כבר השגת גבול.

יש אנשים שאוהבים להחזיק מפתח רזרבי ברכב שלהם, בין אם זה ברכב או בבית. אבל רוב האנשים לא יודעים שיש להם מפתח שירות, וגנב הרכב משתמש בו כדי לגנוב ולנסוע משם. אם אתה יודע עד כמה פעולותיך ברורות מאליהן, שמור את המפתחות לביתך במקום בטוח מאוד שאפילו גנב הבית לא יכול למצוא.

עם זאת, בדרך כלל זה לא מונע מהגנב לנפץ את החלון כדי להיכנס לרכב או לגרור אותו. אם מערכת האזעקה לדלתות הרכב מונעת מגנבים לפרוץ את נעילת הרכב או אם אין חיישן רעשים המונע את ניפוץ החלונות, יש להם סיכוי הרבה יותר טוב להיכנס לרכב שלך ולהסיע אותו משם.

אם ברכב שלך יש מנעול פגום שמונע את נעילת המכונית, כדאי לשקול לנעול את המכונית שלך ולתקן על ידי מנעולן רכב מוסמך גם לפריצות לרכב. אם דלתות הרכב נעולות היא אפוא סעיף נכבד מאשמת פריצה.

אם אתה נכנס לרכב נעול של מישהו אחר ופשוט יושב בפנים ולא גונב כלום, אתה לא מבצע פריצה. אם אתה פורץ לרכב ולא לוקח איתך שום דבר ממנו, אתה לא יכול להיות מואשם בגין פריצה. עם זאת, אם פורץ בעתיד מבצע פיגוע או מסוכל על ידי מערכת אזעקה, אותו אדם יכול להיות מורשע בפריצה גם אם הרכב נעול.

אמנם אמצעי אבטחה מסוג זה עשויים להיראות מיותרים, אך הם הוכיחו את יעילותם כנגד גנבי הרכב. חיישני דלת יכולים למנוע מגנב לפרוץ דלת רכב ולעצור מישהו מלנפץ חלון כדי להיכנס לרכב שלך. בעוד שברוב גניבות הרכבים הגנב צריך לפרוץ את נעילת הרכב ולהיכנס לרכב, חיישני הדלת יעילים מאוד להרתעה מפני גנבים.

אינך צריך להשקיע בדגמים המתוחכמים ביותר, אך מערכות אבטחה מסוג זה יכולות למנוע מפורצים למשל באילת לבזוז את ביתך, גם אם מדובר בכמה מאות שקלים בלבד.

חלון נעול מונע מפורצים מאילת או מטבריה לפרוץ לנכס שלכם ולגנוב את חפצי הערך שלכם מכיוון שקל לתפוס ולרוץ איתם, ניתן לקבל ייעוץ ממנעולן באילת או ממנעולן בטבריה תלוי מיקומכם. בחירת חלון כהה מונעת מגנבים לפרוץ לרכב מכיוון שהם לא יכולים לראות מה יש בפנים. ולא לתת להם הזדמנות ולהיכנס לרכב שלך מהר ככל שתוכל, כדי שלא יראו אם אתה באזור ולהרוס את הראיות שאתה צריך כדי לתפוס אותם.

אתר זה נבנה ומקודם על ידי אייל שירותי פריצה ומנעולנות
דילוג לתוכן
לחץ לחיוגוואטסאפ