תיקון דלתות, מתקין דלתות

מנעולנים לבתים בעפולה
תיקון דלת

תיקוני דלתות

היה ואתם צריכים שירות תיקון דלתות מסיבות שונות שמפתח אבד, הדלת לא נפתחת או נפתחת קשה, דלת לא מאוזנת או שהבריחים לא משתלבים בחורים של המשקוף או תקלות מסיבות שונות המשפיעות על הדלת, מנעולן ומתקן דלתות מורשה ומוסמך יתקן לכם את הדלת גם אם הדלת מסוג רב בריח או שריונית חסם פלדלת, או תיקון דלתות עץ ואלמיניום, במנעולן סביב השעון מומחים בתיקון דלתות פנים, תיקון דלתות אש ודלתות עם ידיות בהלה סביב השעון 24/7!

 

הצוות של מנעולני הדלתות באזור המרכז הוא מקצועי בכל תרחישי הנעילה השונים בתיקון דלת ובין שירותנו הוא גם מנעולן חירום בשבת שיודע לתקן כל סוג דלת הכולל גם דלתות בעלי נעילה חכמה  המצריך ציוד מיוחד לתיקון הדלת  אותו לכל מנעולן מנעולן כפי שלטכנאי דודי שמש לדוגמה יש לו ציוד יעודי לכך. מנעולן סביב השעון הוא המקום הנכון לתיקון כל הדלתות וגם שכפול ושחזור מפתח  אנו במנעולן סביב השעון דרוכים וזמינים עבורכם תמיד!

מנעולן מתקן דלתות

לנו יש את כל הכלים והניסיון וכל מה שמנעולן או מתקין ומתקן דלתות יודע לתקן את כל תקלות ותרחישי התקלות בדלתות שיש, והיה ואבדתם את מפתח מפתח הדירה או שהדלת נטרקה והמפתח נותר בפנים ועוד:

תארו לכם שביום בהיר הגעתם הביתה או למשרד אך הדלת לא נפתחת או לא נסגרת או שהמפתח אינו פותח את מנעול הצילינדר, מאיתנו צוות מנעולן סביב השעון תקבלו שירות תיקון דלתות ומנעולנות לדלתות ולבתים בכל אזור המרכז

שירות מנעולן תיקון דלתות ניתן לקבל באזורים הרשומים לפניכם.

 תל אביב, ראשון לציון, הרצליה, חולון, בת ים, נס ציונה, יהוד, ראש העין, יבנה, רחובות, באר יעקב, רמלה לוד, פתח תקווה, בני ברק, אריאל, שוהם ובכל ערי ויישובי המרכז.

תיקון דלתות בתל אביב או מנעולן רכב בחולון, ברמת גן, ביפו, ובכל ישוב באזור מרכז, כמו כן אנו שמחים גם להמליץ על מנעולן בצפת מחברתנו שנותן שירות בצפון.

ובכל ישוב במרכז הארץ 7 ימים בשבוע גם בשבתות ובחגים. היה ונקלעתם למצב כזה אין צורך לדאוג כי במנעולן סביב השעון ניתן לקבל שירות סביב השעון במנעולנות בית ותיקוני דלתות לכל הישובים במרכז בשיחת טלפון 0529252323 ובכמה דקות נבוא אליכם.

התיקון שלנו בדלתות תתבצע ללא נזק וניתן אחריות בכל עבודה.

* צוות תיקון דלתות ערוך לתיקון דלתות מרכז הארץ– מנעולן דלתות שגם יתקן ללדלת מנעול שלא תקין או צלינדר שלא מסתובב.
*מנעולן שמתקן דלתות הוא כמובן בעל תעודת מנעולן תקפה וגם נושא תעודת יושר מהמשטרה מומלץ כמובן לפני הזמנת מנעולן דירות ובתים לברר אם יש לו ניסיון בתחום מנעולנות ותיקון הדלתות בשביל שלא תזמינו בטעות בעל מקצוע לא מומלץ או חאפר שהוא סוג של חובבן שיכול לעשות לכם נזק בלתי הפיך לדלת.
*הקפידו על מנעולן בתים ושיהיה וותיק ומקצועי בלבד- כי נישת תיקון הדלתות חשובה מאוד!
*בצעו סקר שוק- כי צוות מנעולן סביב לשעון יעניק לכם מחירים הוגנים ועבודה מקצועית ביותר.

סוגי דלתות שמנעולן סביב השעון מתקנים? 

  • תיקון דלתות פלדלת  אחת העבודות שמתחלקות לתקלות שהדלת לא ננעלת עקב איזון דלת לא טוב או שמנגנון הדלת אינו תקין והדלת חורקת או שמנעול הצילינדר בדלת ישן ולא פותח את הדלת, תקלה נפוצה גם היא שבדלת יש צורך בכיוון האינסרט ( סף תחתון) שלא מכוון וצריך לכוונו זה שכיח בדלתות פלדה מסוג רב בריח, פל רז, דלת שריונית חסם עכביש, סטנלי ועוד. 
  • תיקון דלת מסוג רב בריח -כנאמר בדלתות פלדלת ישנם דלתות חדשות וגם וישנות מהרבה סוגים שיש בשוק הישראלי, תיקון דלת שריונית חסם לסוגיה, דלת רשפים ודלת רב בריח. ישנו תיקון זמני ואפילו קבוע לדלתות שעברו פריצה של כיבוי אש .
  • תיקון דלתות מעץ – לעתים בתיקון דלתות עץ אנו נאלצים אף לתקן משקופים שבורים או סדוקים על ידי שפכטל עץ ווחומרי תיקון לדלתות עץ שיש למנעולן סביב השעון, ניתן לבצע קיצור דלתותפנים בייחוד לאחר הוספת פרקט או נדל שנרקבה למטה מרטיבות, דלתות העץ יוצרו שמנעולי 101 חבויים ומנעולים צרים וגם מנעולי פאבלוק אמריקאים ועוד.
  • תיקוני דלתות מאלומיניום –  כמו דלתות עץ גם בדלתות אלמיניום ישנם מנעולים חבויים מסוג מנעול 101  ועוד
  • גם פה יש מצב שנאלץ ונקצר את הדלת מהאלמיניום.
  • ישנם דלתות שמשמשות לחנויות בעיקר הם דלתות זכוכית שגם דלתות הזכוכית מצריכות תיקון דלתות, ישנם מנעולים שנקראים מנעול חובק זכוכית, מנעול נוסף הוא מנגנון צר או מנעול רול לדלת זכוכית , מנעול צר ממספר מידות, ישנה תקלה מאוד נפוצה בדלתות זכוכית היא כיוון דלת הזכוכית, דלתות הזכוכית בנויות עם מנגנון לוויסות פתיחה וסגירת הדלת הנקרא מחזיר דלת רצפתי שעם הזמן יש לכוונו או להחליפו.
  • עוד עיסוק שאנו עושים זה תיקון דלתות ממ”ד- תיקון דלתות הממ”ד ישנם במגוון די גדול של בעיות נפוצות כגון איזון דלת הממד, קיצור דלת ממד,  החלפת ידיות פרזולים וידיות לדלת ממד, פריצת דלת הממד ושחרור הבריחים של דלת הממד והתקנת מנעול כספת לדלת ממ”ד.
  • תיקון ידית בהלה ותיקון דלתות אש- ידיות בהלה ודלתות אש קיימים במקומות הומי אדם על פי חוק למניעת אסונות אש ופאניק. במנעולן סביב השעון יש לנו את הידע המקצועי והמומחיות לתיקון דלתות אש ותיקון והחלפת ידיות בהלה.

תיקון דלתות כניסה פלדלת

מנעולן שמתמחה בתיקון דלתות בפריסה בערי מרכז הארץ 24/7.

נגיע אליכם במהירות למקום לתקן לכם את הדלת.

מתי כדאי להזעיק שירות שירות תיקון דלתות לדוגמא:

-הדלת וטרקה ובתוכה נמצא המפתח ואנו בחוץ

-המפתח נשבר בחור המנעול ללא יכולת לצאת או להסתובב 

-הדלת חורקת או ננעלת בקושי או שהדלת לא מאוזנת

– מפתח הבית אבד ואין יכולת להכנס הביתה

מעט רקע על החברה מנעולן סביב השעון בתחום הדלתות

מנעולנים המומחים בתיקוני דלתות מעל עשור עם ניסיון רב בתחום הדלתות,שיודעים לטפל בכל סוגי תקלות הדלתות כפי שנאמר מבלי לעשות נזק לדלת במחיר הוגן ובדרך המקצועית ביותר.

מנעולן בתים סביב השעון 24 שעות בתגובה של מספר דקות מסיום השיחה מולנו יגיע ויתקן לכם את הדלת או את המנעול בעזרת הציוד לתיקון הדלתות הכי חדיש ותיקני שיש היום.

תחום הדלתות אינו חדש לנו ואנו כאמור נדע לתת לכם פתרון עבורכם לתיקון כל הדלתות והמנעולים שברשותכם.

רצוי שמתקן הדלתות יהיה עם תעודת מתקין דלתות

מנעולן סביב לשעון 24/7
 כפי שהדגשנו בעוד מספר נישות בנושא המנעולנות בתחום הוא זה שמקצוע מנעולנות ומנעולן דלתות ודירות בפרט הוא מקצוע חופשי שניתן לרכוש על ידי קורסים בסיסים ויש אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הדלתות ללא יכולת מקצועית נאותה. כדי שתישארו שלווים ושתדעו שמדובר במנעולן דלתות הוגן ולא בחובבן, אנו במנעולן סביב השעון כולם מחזיקים תעודת מנעולן דירות ודלתות בתוקף ותעודת יושר. אנו גם עובדים כספקי משטרת ישראל מועצות אזוריות,עיריות ושרות לבתי עסק שונים, מפעלים ולציבור הפרטי כמובן.

אתר זה נבנה ומקודם על ידי אייל שירותי פריצה ומנעולנות
דילוג לתוכן
לחץ לחיוגוואטסאפ